پرش لینک ها

انواع طراحی سایت

سوالات متداول

سفارش طراحی سایت
با توجه به این که اینترنت در زندگی امروزه ما بسیار تاثیر گذار است و نقش مهمی را بازی می کند، اغلب کسب و کار هایی که نوپا هستند و تازه شروع به فعالیت کرده اند و یا کسب و کار های سنتی و قدیمی برای عقب نماندن از بازار رقابت، سعی می کنند تا وارد این دنیا جدید شوند و بستر کاری خود را به این زمینه نیز وارد کنند. اولین و مهم ترین اقدامی که باید انجام دهید این است که سفارش طراحی سایت خود را به شرکتی تحویل دهید که بتواند سایتی عالی را به شما تحویل دهد.
شرکتی که شما برای سفارش طراحی سایت انتخاب می کنید بسیار اهمیت دارد و تیم شرکت نوین مبتکر به شدت روی این موضوع حساس است پس باید سایت ویژگی ها و خدمات منحصر به فردی داشته باشد چرا که اگر سایتی که برای کسب و کارتان راه اندازی کردید اگر خوب نباشد و نتواند کاربران را به سمت شما جذب کند، تنها کاری که کرده اید این است که پول خود را صرف کاری بیهوده کردید.

وردپرس یکی ار بهترین سیستم ها و نرم افزار ها برای طراحی سایت است. از آن جایی که وردپرس کاربران بسیار زیادی دارد و open source هم است، افراد زیادی از جمله یکی از تیم های فنی شرکت نوین مبتکر روی گسترش آن مشغول به کار هستند و همواره در حال رشد و توسعه است. این سیستم در ابتدا با هدف راه اندازی یک سیستم بلاگی به وجود آمد اما امروزه یکی از بهترین و پیشرفته ترین سیستم ها برای طراحی سایت و مدیریت آن است.
وجود افزونه و ویژگی های زیادی که برای وردپرس تعریف شده است، باعث شده تا با استفاده از آن قابلیت ها بتوانید هر هدفی که دارید را پیاده سازی کنید و طراحی فروشگاه اینترنتی، سایت های شرکتی و … را به راحتی انجام دهید. همچنین پشتیبانی آن از زبان فارسی هم نکته بسیار مثبتی است که در رشد وب فارسی بسیار تاثیر گذار بوده است.
سادگی وردپرس باعث شده است تا افراد مبتدی هم که آشنایی چندانی با کد نویسی سایت ندارند هم بتوانند سایت خود را به راحتی مدیریت کنند. علاوه بر این که می توانید سفارش طراحی سایت خود را اختصاصی به شرکت هایی مانند شرکت نوین مبتکر بدهید تا قالب را برایتان طراحی کنند، از قالب های زیبا و آماده ای هم که برای وردپرس وجود دارد نیز می توانید استفاده کنید و به راحتی آن را بارگذاری کنید.
اگر قصد دارید تا سفارش طراحی سایت خود را به شرکت نوین مبتکر تحویل دهید ما به شما این تضمین را می دهیم که هیچ گونه کد آماده در طراحی سایت شما استفاده نمی کنیم و تماما مخصوص شما با رعایت استاندارد ها طراحی خواهد شد.

اگر سایت شما با وردپرس طراحی شده باشد، افزونه و فابلیت هایی که برای سئو سایت وجود دارد، می تواند در بهینه سازی سایت شما بسیار کمک کننده باشد و به نتایج بسیار خوبی دست یابید. توجه داشته باشید که سئو یکی از مهم ترین کار هایی است که باید حتما روی آن کار و فعالیت کنید چرا که رتبه سایت در گوگل تماما به بهینه بودن سایتتان و سئو آن بستگی دارد.
شرکت نوین مبتکر پس از آن که سفارش طراحی سایت را انجام داد امکانات پشتیبانی بسیار خوبی را در اختیار شما قرار خواهد داد. شما می توانید کار های مربوط به سئو و دیجیتال مارکتینگ خود را به ما بسپارید و دیگر نگران رشد و پیشرفت کسب و کار خود نباشید چرا که با نیرو های توان مندی که در تیم خود داریم موفقیت شما در این زمینه را تضمین می کنیم.

نکته بسیار مهمی که وجود دارد این است که از اطلاعات سایت شما به خوبی حفاظت شود. همچنین شرکت نوین مبتکر این اطمینان را به شما می دهد که سایتی داشته باشید که به روز باشد و جدیدترین و جدیدترین پروتکل های امنیتی روی آن وجود داشته باشد. از آن جایی که شما کسب و کار خود را از طریق سایتتان پیش می برید پس مهم است که هیچ گونه مشکل و حفره امنیتی در سایت شما وجود نداشته باشد و کسی نتواند از آن ها سوء استفاده کند.
پس حتما به شرکتی که سفارش طراحی سایت خود را به آن ها می دهید گوش زد کنید که پشتیبانی خوبی از سایت شما داشته باشند و بتوانند از لحاظ امنیتی سایت شما را تضمین کنند. قطعا شرکت طراحی سایت خوب مانند شرکت طراحی سایت نوین مبتکر که سال ها در این زمینه تجربه دارد و طراحی های زیادی را برای افراد مختلف انجام داده اند، هیچگونه مشکلی در این زمینه نخواهند داشت و قطعا سایت شما را از لحاظ امنیتی تضمین خواهند کرد.
سایت هایی که با وردپرس طراحی شده اند اغلب در این زمینه هیچگونه مشکلی نخواهند داشت و امنیت آن ها نسبت به سایر سایت ها بسیار بالاتر است. دلیل آن این است که این سیستم در صورت به وجود آمدن اشکال های امنیتی مهم در سایت، خودش دست به اقدام می زند و آن را بر طرف خواهد کرد و مدیر سایت نیز لازم نیست هیچگونه اقدامی انجام دهد و تنها از طریق ایمیل از بروز این مشکل و رفع آن آگاه می شود. خوبی این اقدام این است که بسیاری از افرادی که قصد دارند سایتی داشته باشند، دانشی در زمینه امنیت شبکه و اطلاعات ندارند و اگر بخواهند خودشان این مشکلات را بر طرف کنند قطعا دچار مشکل خواهند شد. تنها کاری که آن ها باید انجام دهد این است که سیستم وردپرس خود را به روز نگه دارند. البته لازم به ذکر است که از قالب ها و افزونه های ایمن استفاده کنیم.

شرکت نوین مبتکر با تیم با تجربه و نیرو ماهری که دارد الویت خود را همواره بهبود کسب و کار شما و رشد آن قرار داده است. در همین راستا هم هر کاری که لازم باشد را انجام خواهیم داد تا بتوانیم رضایت مشتری خود را جلب کنیم و بهترین نتیجه را به آن ها تحویل دهیم.
قبل از این که اقدام به طراحی سایت کنیم حتما سعی می کنیم تا از طریق جلسه، مشاوره و صحبت هایی که با شما می کنیم، تمامی خواسته هایتان را با تمام جزئیات درک کنیم. و پس از آن که سفارش طراحی سایت شما به اتمام رسید و ما تمامی امکانات را برایتان فراهم کردیم، قطعا از خدمات پشتیبانی سایت ما و دیگر خدمات تکمیلی بهره مند خواهید شد. توجه داشته باشید که در خصوص فروشگاه اینترنتی چیزی که بعد از طراحی آن مهم این است، دیجیتال مارکتینگ است. بازاریابی اینترنتی در کسب و کار شما بسیار اهمیت دارد چرا که باید خود را به دیگران معرفی کنید و اگر در این زمینه خوب عمل کنید قطعا از رشد کسب و کار و پیشرفت آن را لذت خواهید بود. متخصصین سئو و دیجیتال مارکتینگ شرکت نوین مبتکر آماده هستند تا این وظایف و خدمات را به بهترین نحو برای شما انجام دهند.

طراحی فروشگاه اینترنتی یکی از حیاتی ترین نکاتی است که باید حتما آن را رعایت کنید. اگر سایت شما به درستی و طبق اصول طراحی شده باشد و رابط کاربری و رابط تجربی عالی داشته باشد و بتواند مخاطبانی را که از سایت بازدید می کنند، جذب کند، قطعا به درآمد و پیشرفت های خوبی خواهید رسید.
البته در طی این راه نکته های بسیار زیاد دیگری هم هست که باید به آن ها توجه داشته باشید. استفاده ابزارهای موجود به بهترین روش ممکن و همچنین بهره مندی از مشاوره و تجربه افراد متخصص شرکت نوین مبتکر در این زمینه بسیار می تواند در تداوم کار شما و رسیدن به هدفتان کمک کننده و تاثیر گذار باشد.

قیمت سفارش طراحی سایت

هزینه هایی که معمولا برای یک سفارش تعیین می شود پس از معین شدن تمامی بخش ها و ابعاد سایت اعلام می شود. یعنی این که هزینه ای که باید پرداخت کنید کاملا وابسته به امکانات و نوع سایتی است که شرکت نوین مبتکر برای شما طراحی می شود است.
سایت هایی که با وردپرس طراحی می شوند معمولا هزینه های کمتری دارند چرا که دیگر نیاز به طراحی قالب اختصاصی، و برنامه نویسی و طراحی پنل مدیریتی نیست و زود تر هم نسبت به سایر پروژه ها آماده می شود.

سفارش طراحی سایت فروشگاه اینترنتی

ورق بزنید

سفارش طراحی سایت به صورت آنلاین

تماس با ما

شماره تماس

02146054710

ارتباط با ایمیل

آدرس نوین مبتکر

تهران ،دریاچه خلیج فارس، میدان موج، مجتمع آفتاب، واحد506

مشاوره رایگان (کلیک کنید) 46054710 021